fbpx
My Club | MY CLUB WORLD

DİYETİSYEN

DİYETİSYEN

MyClub’da Beslenme ve Diyet bölümü ile artık profesyonel olarak egzersize göre diyet,diyete göre egzersiz devri başladı ve zayıflamak için aç kalmak sona erdi!

Beslenme; sağlığı korumak, geliştirmek ve yaşam kalitesini yükseltmek için vücudun gereksinimi olan besin öğelerinin yeterli miktarlarda ve uygun zamanlarda alınmasıdır.

Sağlıklı ve dengeli beslenme iyi yaşamın temelidir. Her koşulda bedenimize iyi bakmak zorunda olduğunuzu unutmamalı, iyi yaşam için beslenmenizi gözden geçirmelisiniz. Zayıflamak için artık aç kalmak zorunda değilsiniz, sizler için özel olarak planlanan diyet programlarımız sayesinde, ne yiyeceğim karmaşasına son verip, daha bilinçli bir beslenme bilgisine sahip olacaksınız.

Beslenme ve Diyet bölümü ile sizlere, Besleme Uzmanlarımız Özlem Bayrak tarafından egzersiz programınıza en uygun şekilde beslenme programı hazırlanmakta bu sayede spor performansınızı artırma, ideal kilonuza ulaşma, beslenme alışkanlıklarınızı kontrol altında tutabilme ve

ozlem
uzmanımızdan spor beslenmesi ve diyet konusunda profesyonel bir destek alabilme imkanı sunulmaktadır. MyClub Beslenme ve Diyet bölümümüz de üyelerimize normal günler ve egzersiz günleri olmak üzere iki diyet alternatifi sunulmakta, bu sayede egzersiz öncesi ve sonrasında nasıl besleneceğim karmaşasına son verilmektedir. En önemlisi de uygulanan diyet tipi kişiye özel bir şekilde planlanmaktadır.

Üyelerimize kulübümüzde, hangi besin ve besinlere karşı intoleranları olduğunu öğrenebilecekleri besin intoleransı testi imkanı sunulmakta bu test sonucuna ait intoleransa neden olan besinlerin bir süre beslenmede yer almayacağı özel bir diyet programı planlanmaktadır. Ayrıca üyelerimize, özel beslenme seminerleri düzenlenmektedir.

ÖN TESPİT & DEĞERLENDİRME

Ön tespit & değerlendirme aşamasında Beslenme ve Diyet bölümüne başvuran üyemizden kapsamlı bir beslenme anamnezi alınmakta ayrıca sağlık durumunun tespiti açısından belirli kan testi sonuçları talep edilmekte ve beslenme alışkanlıkları ile kan değerleri sonucuna göre kişiye özel beslenme tablosu planlanmaktadır.

KİLO KORUMA PROGRAMI

Kilo koruma programında kişiyle birlikte ulaşılan ideal kilonun korunması amaçlanmakta, bu amaçla kişiye kilo-koruma eğitimi verilmekte, ayrıca ulaştığı kiloyu muhafaza etmesi için, uzun dönemde, her zaman uygulayabileceği bir beslenme programı oluşturulmaktadır.

KİŞİYE ÖZEL EĞİTMEN & BESLENME PROGRAMI

MyClub’ta üyerimize hem kişiye özel eğitmen hizmeti verilmekte hem de gün içerisinde özellikle antrenman öncesi ve sonrasında nasıl besleneceğine dair prefosyonel beslenme hizmeti sunulmaktadır. Bu programda Spor hocası ve Diyetisyen iş birliği halinde çalışmakta, kişinin antrenman programı ile beslenme programı karşılıklı bilgi alışverişi içerisinde planlamaktadırlar.
Önceki Konu
Sonraki Konu