KURUMSAL

MyClub; Avrupa’nın en büyük ve kapsamlı spor ve yaşam merkezi!

Spora eğlence katan MyClub, size uluslararası standartlarda ve ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor. 2002 yılından bu yana MyClub’World ve MyClub’Bahçelievler ile İstanbul’un spor ve eğlence hayatındaki farklı yerini koruyor. Tüm üyelerimiz, 23.000 metrekarelik kapalı alanımızın yanı sıra, 3.000 metrekarelik açık alanımızdaki açık havuzdan ve 1.500 metrekarelik dev kapalı havuzdan dilediğince yararlanıyor. Ayrıca 2.060 metrekarelik jimnastik ve cardio alanımız, 7 adet özel stüdyomuz, 500 metrekarelik KidsClub’ımız, 1 masa tenisi kortumuz, 1 boks ringimiz ve özel tasarımlı basketbol sahamız da spora eğlence katmak isteyen tüm üyelerimizin hizmetinde.

MyClub’ın tüm çalışanları, alanında uzman kişilerden oluşuyor. Profesyonel eğitmenlerimiz eşliğinde sporla sağlıklı yaşamı, beslenme uzmanlarımız eşliğinde spor ve beslenmeyi en doğru şekilde birleştirebilirsiniz.

Kişisel bakımınız söz konusu olduğunda ise SPA ve solaryum merkezimizle kuaförümüz, güzelliğiniz için çalışıyor. Myclub’ta spor, sadece salon sporlarından ibaret değil. Doğanın zorlu koşullarında farklı bir spor deneyimi yaşamak isteyenlere kayak, dalış, yelken ve trekking gibi seçenekler sunuyoruz.

MyClub’ta eğlence ve lezzet de bir arada. Her ay birbirinden farklı konseptlerle hazırladığımız partilerde ünlü dj ve performans ustaları sahne alıyor. Sizi MyClub’ın eşsiz atmosferinde eğlencenin doruklarına çıkarıyor. Yemeği bir şölene dönüştürmek söz konusu olduğundaysa restoranlardan kafelere uzanan seçeneklerimizle iddialıyız. Pratik çözümlerimiz de size sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetler arasında. Araç bakım ya da kiralamadan kuru temizlemeye kadar birçok hizmetimizle size MyClub farkını hissettirmeyi seviyoruz.

Siz de uluslararası standartlarda ve ayrıcalıklı bir spor, eğlence ve yaşam merkezi arıyorsanız, MyClub’a gelin. Çünkü MyClub’ta her şey sizin için…

Kişisel bakım için SPA merkezi, bireysel gelişim için workshoplar, renkli ve öğretici aktiviteler, çocuklar için kids club; Kayak, dalış, yelken ve trekkingciler için farklı keşif programları, gurme ruhlar için restoran, brasserie ve cafelere uzanan seçenekler; solaryum merkezi, kuaför, kuru temizleme, araba bakım ve kiralama merkezine uzanan pratik çözümler sunuyor.