MYCARD YASAL UYARI

Bu internet sitesinde yer alan her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge, ticari marka ve her tür fikri mülkiyet hakkı Ağaoğlu Turizm ve İnşaat A.Ş. ve ilgili markalara ait olup sadece sahipleri tarafından ve sahiplerinin izni ile kullanılmaktadır ve telif hakkı kapsamındadır. Bu ses görüntü belge ve her türlü bilgiler her hangi bir şekilde hak sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, üzerlerinde değişiklik yapılamaz, kiralanamaz, ödünç verilemez, iletilemez ve yayınlanamaz. Bu internet siteden alınan her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge, ticari marka ve her tür fikri mülkiyet hakkı içeren hiçbir belge, marka, logo ve bilgi satılamaz veya herhangi bir kar amacı ile dağıtılamaz. Başka kurum ya da kuruluşlarca dokümanlarında yayınlanamaz.

Ağaoğlu Turizm ve İnşaat AŞ bu internet sitesinden ulaşılabilecek hiçbir internet sitesi hakkında hiçbir garanti ve/veya görüş sunmaz. Bu internet siteleri, sadece kolaylık olması amacı ile belirtilmiştir. Ağaoğlu Turizm ve İnşaat AŞ, bu internet sitelerindeki içeriği ya da bunların kullanımını önerdiği ya da bu sitelere ilişkin herhangi bir sorumluluk kabul ettiği anlamına gelmez.

İş bu internet sitesinde bulunan içeriğin izinsiz kullanımı veya zarara uğratılması 5237 Sayılı Türk Ceza Kanunu, 4077 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun, 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, 5187 Sayılı Basın Kanunu ve sair kanunlar uyarınca yasaktır.

Siteye giriş yapan kullanıcılar, iş bu “Yasal Uyarı”yı okuyup kabul etmiştir.