ATAŞEHİR SPOR SALONLARI

ATAŞEHİR SPOR SALONLARI

Ataşehir Fitness Salonu Tavsiye?

Ataşehir spor salonları arasında hizmet veren MyClub spor salonu, 23.000 m2 alanı ile diğer spor salonları arasında farklı bir konumdadır.  400’e yakın spor ekipmanlı Gym/Cardio Salonu, özel tasarımlı stüdyolar ve bazı yerlerde 10 metreye ulaşan tavan yükseklikleri ile günün en dolu saatinde bile kolayca ekipman bulma şansını üyelerine sunmanın yanı sıra Ataşehir 'in en iyi spor salonu olma özelliğini taşıyor.

Ataşehir Personal Trainer / Ataşehir Kişisel Eğitmen

Ataşehir Personal Trainer (Ataşehir Kişisel Eğitmen) hizmeti sunmakta olan MyClub Spor Salonu hedeflerinize daha hızlı ulaşmanıza olanak sağlıyor. Antrenman yapmaktan daha önemli bir konu doğru antrenman yapmaktır. Yanlış yapılan antrenman ile hedeflemiş olduğunuz kas grubunu çalıştıramayabilir ve hatta kendinizi sakatlayabilirsiniz. Bu noktada uzman bir eğitmen ile birebir çalışmanızda fayda var. Kulübümüz, 1 Koordinatör, 2 Yönetmen, 2 Sorumlu ve alanında uzman fitness eğitmenleri ile güçlü bir ekibe sahiplik ediyor. Buraya tıklayarak eğitmen kadromuzu inceleyebilirsiniz.

Ataşehir Yüzme Havuzlu Spor Salonu

Ataşehir yüzme havuzlu spor salonu arıyorsanız MyClub tam da size göre! Ataşehir spor salonları arasında en büyük açık yüzme havuzu ve en büyük kapalı yüzme havuzuna sahip olan kulübümüzde büyük bir zevkle vakit geçirebilirsiniz. Yoğun iş temposundan yorulmuşsanız ve tatile çıkma ihtiyacı hissediyorsanız, şehir dışına gitme zorunluluğuzu ortadan kaldırıyoruz. Açık havuzumuzun bulunduğu alan yeşilliklerle kaplı olup; ihtiyacınız olan enerji ve huzuru hissetmenzi sağlamaktadır. Açık havuzumuzun olduğu alanda aynı zamanda yiyecek ve içecek ihtiyacınızı da karşılayacak cafe&bar bulunmaktadır.

Yüzmeyi seviyorsanız kapalı yüzme havuzu da sizin için oldukça önemli olmalı. Kış aylarında yarı olimpikten daha büyük olan kapalı havuzumuz ihtiyacınızı fazlasıyla karşılayacaktır. Kapalı yüzme havuzumuzun dört tarafı duvarlarla çevrili olmadığı için ferah bir görünüme sahiptir. Kış aylarında dışarıdaki karı camdan izleyebilir ve sevdiklerinizle keyifli vakit geçirebilirsiniz. 

Ataşehir Diyetisyen Hizmeti

Ataşehir diyetisyen hizmeti ile spor ve beslenme alışkanlığını bir arada ilerletmenize katkı sağlıyoruz. Uzm. Dyt. Büşra Çakıllı, yaptığınız antrenmanı destekleyici sporcu beslenme programı ile hedeflediğiniz vücuda daha hızlı ulaşmanıza destek oluyor. Sporcu beslenmesi hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz. Her ne kadar doğru antrenman yapılsa da hedeflediğimiz vücuda sahip olmak için doğru bir sporcu beslenme programına ihtiyacınız olacaktır. MyClub Spor Salonu tüm ihtiyacınızı tek bir çatı altında toplayarak Yaşam Merkezi misyonuyla hizmet vermektedir.

Ataşehir En İyi Spor Salonu

Ataşehir en iyi spor salonu diye internette aratma yapıyorsanız MyClub tam da size göre! 23.000 m2 alanı ile Türkiye ve Avrupa'nın en büyük şehir kulübü, spor ve yaşam merezi olma niteliği taşıyan kulüplerimizi buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Ataşehir Spor Salonu Fiyatları 2021

Ataşehir spor salonları arasında yer alan MyClub'da birçok üyelik modelleri bulunmakta. Yapacağınız üyelik modeli seçiminden ödeme şeklinize, ödeme şeklinden çalıştığınız kuruma (Kurumsal anlaşmamız olan iş yerleri mevcut) çalıştınız kurumdan meslek grubunuza kadar indirim oranlarımız bulunmaktadır. 

Vip Spor Salonu

Ataşehir spor salonları arasında vip spor salonu hizmeti vermekte olan MyClub'da ailenizle birlikte güvenli ve konforlu vakit geçirebilirsiniz. En son teknoloji spor ekipmanları ile performansınızı arttırabilir, spor sonrası SPA ve jakuzili yüzme havuzunda kaslarınızı dinlendirebilirsiniz. Ayrıca fitness salonunun içinde yer alan vip soyunma/giyinme alanı ve kişiye özel isimlikli dolap kiralayarak konforunuzu arttırabilirsiniz. 

 


Yazar: MyClub, Kategori: Diyet ve Sağlık, Etiket: ataşehir spor salonları, ataşehir diyetisyen hizmeti, ataşehir spor salonu, ataşehir yüzme havuzu, ataşehir diyetisyen,